ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ - Bologna Bilgi Sistemi

• Ders Akışı
  • Hafta Konular Ön Hazırlık
    1 Problem Tanımı Problem Çözüm Yöntemleri K1: ALMS Uzaktan Eğitim Ders Dökümanı Hafta 1, YK1
    2 Algoritma Tanımı ve Algoritma Yöntemleri K1: ALMS Uzaktan Eğitim Ders Dökümanı Hafta 2, YK1
    3 Algoritma Yöntemleri K1: ALMS Uzaktan Eğitim Ders Dökümanı Hafta 3, YK1
    4 Yazılım Geliştirme Arabirimi (SDK) Tanıtımı K1: ALMS Uzaktan Eğitim Ders Dökümanı Hafta 4, YK2
    5 İsim Uzayları, Sınıflar ve Alt Programlar K1: ALMS Uzaktan Eğitim Ders Dökümanı Hafta 5, YK2
    6 Konsol Sınıfı Özellikleri ve Metodları K1: ALMS Uzaktan Eğitim Ders Dökümanı Hafta 6, YK2
    7 Değişken Tipleri K1: ALMS Uzaktan Eğitim Ders Dökümanı Hafta 7, YK1,YK2
    8 Değişken Tipleri ve Değişken Dönüşümleri K1: ALMS Uzaktan Eğitim Ders Dökümanı Hafta 8, YK1,YK2
    9 Karar Yapıları K1: ALMS Uzaktan Eğitim Ders Dökümanı Hafta 9, YK1,YK2
    10 Karar Yapıları ve Şartlı Dallanmalar K1: ALMS Uzaktan Eğitim Ders Dökümanı Hafta 10, YK1,YK2
    11 Döngüler K1: ALMS Uzaktan Eğitim Ders Dökümanı Hafta 11, YK1,YK2
    12 Koşullu ve İç İçe Döngüler K1: ALMS Uzaktan Eğitim Ders Dökümanı Hafta 12, YK1,YK2
    13 Sistem Kütüphanesi Fonksiyonları 1 K1: ALMS Uzaktan Eğitim Ders Dökümanı Hafta 13, YK1,YK2
    14 Sistem Kütüphanesi Fonksiyonları 2 K1: ALMS Uzaktan Eğitim Ders Dökümanı Hafta 14, YK1,YK2
    Çankırı Karatekin Üniversitesi  Bilgi İşlem Daire Başkanlığı  @   2017 - Webmaster