ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ - Bologna Bilgi Sistemi


 • Ders Akışı
 • Hafta Konular Ön Hazırlık
  1 Gymnospermler hakkında genel bilgiler, bitki isimlendirme K1: Giriş bölümü okunmalıdır.
  2 Ginkgo, Taxus, Cephalotaxus bitkilerinin türlerinin çiçek, tohum, yaprak yapısı, formları ve yaşam istekleri ile peyzaj tasarım ve uygulamalarındaki yerleri K1: Taxaceae, Cephalotaxaceae familyaları bölümü okunmalıdır. K2: Ginkgoceae familyası bölümü okunmalıdır.
  3 Araucaria, Abies bitkilerinin türlerinin çiçek, tohum, yaprak yapısı, formları ve yaşam istekleri ile peyzaj tasarım ve uygulamalarındaki yerleri K1, K2, K3: Araucaria, Abies bölümleri okunmalıdır.
  4 Cedrus, Larix bitkilerinin türlerinin çiçek, tohum, yaprak yapısı, formları ve yaşam istekleri ile peyzaj tasarım ve uygulamalarındaki yerleri K1, K2,K3: Cedrus ve Larix bölümleri okunmalıdır.
  5 Pseudolarix, Picea bitkilerinin türlerinin çiçek, tohum, yaprak yapısı, formları ve yaşam istekleri ile peyzaj tasarım ve uygulamalarındaki yerleri K1, K2, K3: Pseudolarix, Picea bölümleri okunmalıdır.
  6 Pinus,Tsuga, Pseudotsuga bitkilerinin türlerinin çiçek, tohum, yaprak yapısı, formları ve yaşam istekleri ile peyzaj tasarım ve uygulamalarındaki yerleri K1, K2, K3: Pinus,Tsuga, Pseudotsuga bölümleri okunmalıdır.
  7 Cryptomeria, Cunninghamia bitkilerinin türlerinin çiçek, tohum, yaprak yapısı, formları ve yaşam istekleri ile peyzaj tasarım ve uygulamalarındaki yerleri K1: Cryptomeria bölümü okunmalıdır. K2: Cunninghamia bölümü okunmalıdır.
  8 Ara Sınav
  9 Glyptostrobus , Sciadopitys, Sequoia,Sequoiadendron bitkilerinin türlerinin çiçek, tohum, yaprak yapısı, formları ve yaşam istekleri ile peyzaj tasarım ve uygulamalarındaki yerleri K1, K2: Taxodiaceae familyaları bölümü okunmalıdır.
  10 Arazi uygulaması Arazi uygulamaları incelenmelidir.
  11 Metasequoia, Taxodium,Taiwania bitkilerinin türlerinin çiçek, tohum, yaprak yapısı, formları ve yaşam istekleri ile peyzaj tasarım ve uygulamalarındaki yerleri K1: Taxodium bölümü okunmalıdır. K2: Metasequoia, Taiwania bölümleri okunmalıdır.
  12 Thuja, Thujopsis, Libocedrus bitkilerinin türlerinin çiçek, tohum, yaprak yapısı, formları ve yaşam istekleri ile peyzaj tasarım ve uygulamalarındaki yerleri K1: Thuja bölümü okunmalıdır. K2: Thujopsis, Libocedrus bölümleri okunmalıdır.
  13 Cupressus , Cupressocyparis bitkilerinin türlerinin çiçek, tohum, yaprak yapısı, formları ve yaşam istekleri ile peyzaj tasarım ve uygulamalarındaki yerleri K1, K2, K3: Cupressus, Cupressocyparis bölümleri okunmalıdır.
  14 Chamaecyparis, Juniperus bitkilerinin türlerinin çiçek, tohum, yaprak yapısı, formları ve yaşam istekleri ile peyzaj tasarım ve uygulamalarındaki yerleri K1, K2, K3: Chamaecyparis, Juniperus bölümleri okunmalıdır.
  15 Arazi uygulaması Arazi uygulamaları incelenmelidir.
  Çankırı Karatekin Üniversitesi  Bilgi İşlem Daire Başkanlığı  @   2017 - Webmaster