ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ - Bologna Bilgi Sistemi


 • Ders Akışı
 • Hafta Konular Ön Hazırlık
  1 Koruma kavramı K1: Bölüm 2`de yer alan koruma kavramı ile ilgili konular okunmalıdır.
  2 Koruma düşüncesinin gelişimi ve kuramsal temeli K2: Bölüm 1`de yer alan koruma düşüncesinin gelişimi ve kuramsal temeli ile ilgili konular okunmalıdır.
  3 Tarihi çevre kavramı K2: Bölüm 7`de yer alan tarihi çevre kavramı ile ilgili konular okunmalıdır.
  4 Tarihi çevre koruma kavramı K2: Bölüm 7`de yer alan tarihi çevre koruma kavramı ile ilgili konular okunmalıdır.
  5 Tarihi çevre korumanın önemi K1: Bölüm 4.1`de yer alan tarihi çevre korumanın önemi ile ilgili konular okunmalıdır.
  6 Tarihi çevre korumanın amacı ve gerekliliği K1: Bölüm 4.1`de yer alan tarihi çevre korumanın amacı ve gerekliliği ile ilgili konular okunmalıdır.
  7 Tarihi çevre korumanın gelişim aşamaları K2: Bölüm 1`de yer alan tarihi çevre korumanın gelişim aşamaları ile ilgili konular okunmalıdır. K2: Bölüm 8`de yer alan tarihi çevre korumanın gelişim aşamaları ile ilgili konular okunmalıdır.
  8 Ara Sınav
  9 Tarihi çevre korumanın gelişim aşamaları K2: Bölüm 1`de yer alan tarihi çevre korumanın gelişim aşamaları ile ilgili konular okunmalıdır. K2: Bölüm 8`de yer alan tarihi çevre korumanın gelişim aşamaları ile ilgili konular okunmalıdır.
  10 Tarihi çevre korumada yeşil alanların önemi K1: Bölüm 4.2`de yer alan tarihi çevre korumada yeşil alanların önemi ile ilgili konular okunmalıdır.
  11 Tarihi kent merkezlerinde karşılaşılan sorunlar K2: Bölüm 3`de yer alan tarihi kent merkezlerinde karşılaşılan sorunlar ile ilgili konular okunmalıdır. K3: Bölüm 3.1`de yer alan tarihi kent merkezlerinde karşılaşılan sorunlar ile ilgili konular okunmalıdır.
  12 Tarihi kent merkezlerinin korunmasında kentsel tasarım/kentsel peyzaj tasarımının önemi K1: Bölüm 4`de yer alan tarihi kent merkezlerinin korunmasında kentsel peyzaj tasarımının önemi ile ilgili konular okunmalıdır.
  13 Mimari yapı ve bitkisel materyal rölevesi K2: Bölüm 4`de yer alan mimari yapı ve bitkisel materyal rölevesi ile ilgili konular okunmalıdır.
  14 Restorasyon projesi hazırlanması ve restorasyon teknikleri K2: Bölüm 5 ve Bölüm 6`da yer alan restorasyon projesi hazırlanması ve restorasyon teknikleri ile ilgili konular okunmalıdır.
  15 Ödev sunumları K1, K2 VE K3: Ödev sunumlarının hazırlanması için okunmalıdır.
  Çankırı Karatekin Üniversitesi  Bilgi İşlem Daire Başkanlığı  @   2017 - Webmaster