ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ - Bologna Bilgi Sistemi


 • Ders Akışı
 • Hafta Konular Ön Hazırlık
  1 Bitkilendirmelerin planlanması K2: Bölüm 2`de yer alan bitkilendirmelerin planlamaları ile ilgili konular okunmalıdır.
  2 Bitkilendirmenin planlanması, planlama alanının incelenmesi ve analizi K1: Bölüm 3`de yer alan bitkilendirmede alan envanteri ve analizi ile ilgili konular okunmalıdır. K2: Bölüm 3`de yer alan bitkilendirme açısından sörvey ve analiz ile ilgili konular okunmalıdır.
  3 Dikime uygun türlerin seçimi K1: Bölüm 3`de yer alan kent koşulları ve uygun ağaç türleri konuları okunmalıdır. K2: Bölüm 4`de yer alan tür seçiminin genel ilkeleri ile ilgili konular okunmalıdır.
  4 Bitkilendirme ve dikim ortamlarının hazırlanması K2: Bölüm 6`da yer alan bitkilendirme ve dikim ortamlarının hazırlanması ile ilgili konular okunmalıdır. K3: Fidanların dikim öncesi tabi olacağı işlemler bölümü okunmalıdır.
  5 Fidanların budanması ve nakli K3: Fidanların budanması ve nakli bölümü okunmalıdır.
  6 Genel dikim yöntemleri, şekilleri ve metotları K2: Bölüm 8`de yer alan genel dikim yöntemleri, şekilleri ve metotları ile ilgili konular okunmalıdır. K3: Genel dikim yöntemleri, şekilleri ve metotları bölümleri okunmalıdır.
  7 Dikimi uygun ağaçlarda aranan fiziksel özellikler K2: Bölüm 9`da yer alan materyal tipine göre uygulama ilkeleri ile ilgili konular okunmalıdır. K3: Dikime uygun ağaçlarda aranan fiziksel özellikler bölümü okunmalıdır.
  8 Ara Sınav
  9 Bitkilendirme ögeleri K1: Bölüm 3 `de yer alan bitkilendirme ögeleri ile ilgili konular okunmalıdır.
  10 Ağaçcık ve çalı fidanlarının dikimi K2: Bölüm 9`da yer alan materyal tipine göre uygulama ilkeleri ile ilgili konular okunmalıdır. K3: Ağaçcık ve çalı fidanlarının dikimi bölümü okunmalıdır.
  11 Bitkilerde budama K1: Bölüm 3`de yer alan kesim ve budama ile ilgili konular okunmalıdır. K2: Bölüm 10`da yer alan budama ile ilgili konular okunmalıdır.
  12 Bitkilerde sulama K1: Bölüm 4`de yer alan sulama ile ilgili konular okunmalıdır.
  13 Kent içi yol ağaçlandırmalarında tesis tekniği K3: Kent içi yol ağaçlandırmalarında tesis tekniği bölümü okunmalıdır.
  14 Kent içi yol ağaçlandırmalarının önemi ve işlevi K3: Kent içi yol ağaçlandırmalarının önemi ve işlevi bölümü okunmalıdır.
  15 Kent içi ağaçlandırmalar K3: Kent içi ağaçlandırmalar bölümü okunmalıdır.
  Çankırı Karatekin Üniversitesi  Bilgi İşlem Daire Başkanlığı  @   2017 - Webmaster