ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ - Bologna Bilgi Sistemi

• Ders Akışı
  • Hafta Konular Ön Hazırlık
    1 Dersin Tanıtımı - K1: AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ YAYINI NO: 1846 Tedarik Zinciri Yönetimi
    2 Tedarik Zinciri ve Lojistik Temel Kavramlar K2: Erdal Nebol Tedarik Zinciri ve Lojistik Yönetimi Ders Notları
    3 Tedarik Zinciri ve Lojistik Yönetimi Tarihsel Gelişimi K3: U. Erman Eymen Tedarik Zinciri Yönetimi Ders Notları
    4 Tedarik Zincirinin Temel Fonksiyonları K4: Erdal Nebol Tedarik Zinciri ve Lojistik Yönetimi Ders Notları Ders Notları
    5 Talep Tahmini ve Tedarik Planlaması K5: Özer Serper, Uygulamalı İstatistik Bölüm 4, K1: AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ YAYINI Bölüm 6
    6 Envanter Yönetimi - Stok Yönetimi K6:Doç. Dr. A. Zafer ACAR ve Yrd. Doç. Dr. A Murat KÖSEOĞLU- Lojistik Yaklaşımıyla Tedarik Zinciri Yönetimi -Nobel Yayınevi Bölüm 6
    7 Tedarik Zincirinde Bilgi Yönetimi K7:S. Chopra ve P. Meindl (2013), Supply Chain Management: Strategy, Planning, and Operations. Prentice Hall Bölüm 8
    8 Tedarik Zinciri Ağı: Dağıtım Planlaması ve Yer Seçimi K8. Erdal Nebol - Tedarik Zinciri ve Lojistik Yönetimi ? Nobel Yayınları Ünite 5
    9 Tedarik ve Lojistik Yönetiminde Dış Kaynak Kullanımı K9 Dr. Öğretim Üyesi Selma KARABAŞ İktisadi ve İdari Bilimlerde Güncel Araştırmalar, TEDARİK ZİNCİRİ VE LOJİSTİK FAALİYETLERDE DIŞ KAYNAK KULLANIMINA İLİŞKİN KARAR VERME SÜRECİ Bölüm 36
    10 Tedarik Zinciri ve Lojistiğin Yönetiminin Rekabet Performansı K10 Dr. Öğretim Üyesi Selma KARABAŞ Güncel Pazarlama Araştırmaları II LOJİSTİK SEKTÖRÜNÜN EKONOMİDEKİ YERİ VE REKABET PERFORMANSI Bölüm 6
    11 Taşıma Sistemleri K7.S. Chopra ve P. Meindl (2013), Supply Chain Management: Strategy, Planning, and Operations. Prentice Hall. Ünite 7
    12 Makale İnceleme ve Değerlendirme-Öğrenci Sunumları K11: International Journal of Operations & Production Management
    13 Makale İnceleme ve Değerlendirme-Öğrenci Sunumları K11: International Journal of Operations & Production Management
    14 Makale İnceleme ve Değerlendirme-Öğrenci Sunumları K11: International Journal of Operations & Production Management
    Çankırı Karatekin Üniversitesi  Bilgi İşlem Daire Başkanlığı  @   2017 - Webmaster