ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ - Bologna Bilgi Sistemi

• Ders Akışı
  • Hafta Konular Ön Hazırlık
    1 Girişimcilik özelliklerinin sınanması ve temelleri İş fikrinin geliştirilmesi ve yaratıcılık egzersizleri Ders Notu
    2 İş planı kavramı ve öğeleri (pazar araştırma, pazarlama planı, üretim planı, yönetim planı, finansal plan) Ders Notu
    3 Pazar Araştırması, Pazarlama Yönetimi ve Uygulama Çalışmaları Ders Notu
    4 Üretim Planı ve Üretim Yönetimi ile Uygulama Çalışmaları Ders Notu
    5 Finansal Plan, Finansal Yönetim ve Uygulama Çalışmaları Ders Notu
    6 Tecrübe Paylaşımı ve Örnek Girişimciler Ders Notu
    7 İş planı öğelerinin pekiştirilmesine yönelik atölye çalışmaları (pazar araştırma, pazarlama planı, üretim planı, yönetim planı, finansal plan) Ders Notu
    8 İş planı öğelerinin pekiştirilmesine yönelik atölye çalışmaları (pazar araştırma, pazarlama planı, üretim planı, yönetim planı, finansal plan) Ders Notu
    9 İş planı öğelerinin pekiştirilmesine yönelik atölye çalışmaları-1 Ders Notu
    10 İş planı öğelerinin pekiştirilmesine yönelik atölye çalışmaları -1 Ders Notu
    11 İş Planı Hazırlanması ve Sunulmasında Dikkat Edilecek Hususlar-1 Ders Notu
    12 İş Planı Hazırlanması ve Sunulmasında Dikkat Edilecek Hususlar-2 Ders Notu
    13 İş Planı Hazırlanması ve Sunulmasında Dikkat Edilecek Hususlar-3 Ders Notu
    14 İş Planı Hazırlanması ve Sunulmasında Dikkat Edilecek Hususlar-4 Ders Notu
    Çankırı Karatekin Üniversitesi  Bilgi İşlem Daire Başkanlığı  @   2017 - Webmaster