ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ - Bologna Bilgi Sistemi

• Ders Akışı
  • Hafta Konular Ön Hazırlık
    1 Genel Bilgiler K1-Bölüm-1
    2 İş sağlığı ve güvenliğinin tanımı ve önemi K1-Bölüm-1
    3 İş Kanunu, Ulusal ve uluslararası İSG mevzuatı YK1-Bölüm-1
    4 Türkiye`de iş sağlığı ve güvenliğine ilişkin yasal sorumluluk ve yaptırımlar K1-Bölüm-2
    5 Güvenli Bir Çalışma Ortamı Sağlamada Temel İlkeler ve Uygulamalar K1-Bölüm-2
    6 Arazi Ekipmanı: Kişisel Koruyucu Donanım, Arazi Güvenliği Donanımı ve Uyulması Gereken Kurallar K2-Bölüm-1
    7 Güvenlik ekipmanları: kişisel koruyucu ekipman, laboratuvar güvenlik ekipmanları K2-Bölüm-1
    8 Arazi Kazaları ve İlk Yardım Acil tıbbi operasyonlar: ilk yardım / gerekli aletlerin seçimi, ekipman, malzeme, ekipman ve koruyucu ekipman, hazırlık, kullanım K2-Bölüm-1
    9 Laboratuvar Kazaları ve İlk Yardım Acil tıbbi operasyonlar: ilk yardım / gerekli aletler, ekipman, malzemeler, ekipman ve koruyucu ekipman seçimi, hazırlanması, kullanımı K2-Bölüm-1
    10 Yanıcı maddeler, Aşındırıcı maddeler, Reaktif (Patlayıcı-Oksitleyici) maddeler K2-Bölüm-1
    11 Zehirli Maddeler, Kanserojenler, Mutajenler, Teratojenler, Sıkıştırılmış Gazlar: Sıkıştırılmış gazlar kullanılırken dikkate alınması gereken kurallar (basınçlı tüpler) K2-Bölüm-1
    12 Biyolojik tehlikelere karşı alınacak önlemler K2-Bölüm-1
    13 Laboratuvar risk analizi ve değerlendirmesi K1-Bölüm-3
    14 Tehlike sınıfları ve sembolleri, Güvenlik İşaretleri Etiketleme, Malzeme Güvenlik Verileri (MSDS`ler), Bilgi ve Eğitim K2-Bölüm-1
    Çankırı Karatekin Üniversitesi  Bilgi İşlem Daire Başkanlığı  @   2017 - Webmaster