ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ - Bologna Bilgi Sistemi

• Ders Akışı
  • Hafta Konular Ön Hazırlık
    1 Seramik tekniklerine giriş. K1 Seramik ve teknik seramikler nelerdir.
    2 Geleneksel seramikler ve ileri teknoloji seramikleri proses yöntemleri ve farkları. K1 Seramik ve teknik seramikler nelerdir.
    3 Vitrifiye (sağlık gereçleri ) seramikler ve özellikleri. K2 Vitrifiye Üretim Aşamaları
    4 Vitrifiye seramik üretiminde kullanılan hammaddeler ve özellikleri. K1 Hammaddeler ve Teknik Ayrımlar
    5 Vitrifiye üretim süreci ve üretim sırasında uygulanan testler. K3 Vitrifiye Testleri K2 Vitrifiye Üretim Aşamaları
    6 Yer ve duvar karosu üretiminde kullanılan hammadde ve özellikleri, yer ve duvar arasındaki temel farklar (1.kısım). K4 Karo Üretimi Bölümleri
    7 Yer ve duvar karosu üretiminde kullanılan hammadde ve özellikleri, yer ve duvar arasındaki temel farklar (2.kısım). K4 Karo Üretimi Bölümleri
    8 Sofra eşyası üretimi ve proses aşamaları. K1 Sofra Eşyası Üretimi
    9 Tuğla-kiremit sektörü ve proses yöntemlerine giriş K5 Tuğa kiremit üretim ve hammadde özellikleri
    10 Tuğla-kiremit sektörü ve proses yöntemleri K5 Tuğa kiremit üretim ve hammadde özellikleri
    11 Tuğla-kiremit sektöründe kullanılan hammadde ve özellikleri, uygulanan test ve deneyler(1.kısım) K5 Tuğa kiremit üretim ve hammadde özellikleri
    12 Tuğla-kiremit sektöründe kullanılan hammadde ve özellikleri, uygulanan test ve deneyler(2.kısım) K5 Tuğa kiremit üretim ve hammadde özellikleri
    13 Öğrenci sunumları(1.kısım) Uygulama I
    14 Öğrenci sunumları(2.kısım) Uygulama II
    Çankırı Karatekin Üniversitesi  Bilgi İşlem Daire Başkanlığı  @   2017 - Webmaster