ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ - Bologna Bilgi Sistemi

• Ders Akışı
  • Hafta Konular Ön Hazırlık
    1 Mozaik sanatı nedir tarihsel gelişimi ve kullanım alanları üretim teknikleri konularında genel bilgiler. K1 Mozaik Sanatına Giriş
    2 Mozaik üretimi için gerekli malzemelerin tanıtımı ve kullanımı. K3 Malzemeler
    3 Çok tanrılı dönemde mozaik sanatı ve uygulama örnekleri konusunda genel bilgiler,Tek tanrılı inanç döneminde mozaik uygulamaları. K2 Tarihte Mozaik ve Uygulamaları.
    4 Sanatsal mozaik tasarım ve üretim teknikleri nelerdir nasıl uygulanır. K1 Teknikler ve Şablonlar
    5 Sanatsal mozaik uygulama çalışmaları. Uygulama I
    6 Günümüzde sanatsal mozaik uygulamaları ve çağdaş mozaik sanatı örnek uygulama çalışması. K1 Kompozisyon kurma ve yüzey kullanımı
    7 Çağdaş Mozaik sanatında kullanılan materyaller ve uygulama örnekleri.(1.kısım). Uygulama II
    8 Çağdaş Mozaik sanatında kullanılan materyaller ve uygulama örnekleri.(2.kısım). Uygulama III
    9 Sanayi mozaiği nedir Üretim makine techizatı nelerdir. K1 Makine ve Teçhizat
    10 Sanayi mozaiği kalıpları ve kalıplara uygulanacak malzemelerin üretim teknikleri nelerdir. K1 Üretim teknikleri
    11 Sanayı mozaiği model tasarımı çalışmaları. Uygulama IV
    12 Üretilen mozaiklerin kurutulma şekilleri. K1 Kurutma İşlemleri
    13 Üretilen mozaiklerin korunması paketlenmesi ve ambalajı. Uygulama V
    14 Mozaiklerin son kullanıcıda uygulama şekilleri K1 Montaj
    Çankırı Karatekin Üniversitesi  Bilgi İşlem Daire Başkanlığı  @   2017 - Webmaster