ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ - Bologna Bilgi Sistemi

• Ders Akışı
  • Hafta Konular Ön Hazırlık
    1 Refrakter hammadde türleri K1-6.Bölüm- Refrakter Malzemeler
    2 Refrakter hammaddelerin sınıflandırılması K1-2.Bölüm - Refrakter Hammaddeleri
    3 Refrakter malzemelerden beklenen özellikler K3-Refrakter Malzemelerden Beklenen Özellikler (21,22syf)
    4 Refrakter malzeme türleri K2-1.2. Refrakter Malzemelerin Sınıflandırılması
    5 Refrakter üretim yöntemleri(1.Kısım) K1-3. Bölüm - Üretim
    6 Refrakter üretim yöntemleri(2.Kısım) K1-3. Bölüm - Üretim
    7 Refrakter malzemelerin kullanım alanları : Demir-Çelik Endüstrisi(1.Kısım) K1-6.3.1. Demir çelik sektörü
    8 Refrakter malzemelerin kullanım alanları : Demir-Çelik Endüstrisi(2.Kısım) K1-6.3.1. Demir çelik sektörü
    9 Refrakter malzemelerin kullanım alanları : Demir dışı metal Endüstrisi K1-6.5. Refrakter Malzemeler, Özellikleri ve Kullanıldığı Yerler
    10 Refrakter malzemelerin kullanım alanları : Cam Üretim Teknolojisi K1-8.4. Silikatların Cam Özellikleri K3-Camlar(135.syf)
    11 Refrakter malzemelerin özellikleri ve test yöntemleri K3-Refrakterlik Özelliklerini Belirleyen Testler (32-37syf)
    12 Refrakter malzemelerin fiziksel özellikleri ve test yöntemleri K1-6.7. Refrakter Malzemelerde Yapılan Testler
    13 Refrakter malzemelerin kimyasal özellikleri ve test yöntemleri K3-1.Kimyasal Yapıya Göre Sınıflandırma 2.Kimyasal Karakterlerine Göre Sınıflandırma(8-15syf)
    14 Refrakter malzemelerin korozyon dayanımları ve ısıl özellikleri K1-6.6.8. Isı iletkenliği (termal geçirgenlik)
    Çankırı Karatekin Üniversitesi  Bilgi İşlem Daire Başkanlığı  @   2017 - Webmaster