ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ - Bologna Bilgi Sistemi

• Ders Akışı
  • Hafta Konular Ön Hazırlık
    1 Artım ve Büyüme Kavramları K5`de B1, K6`da B1
    2 Artım ve Büyüme Modellerinin Tarihsel süreci K5`de B1, K6`da B2
    3 Artım ve büyüme modellerinin sınıflandırılması K4`de B3, K6`da B2
    4 Artım ve büyüme modellerinin oluşturulmasında kullanılan ön hazırlık verilerinin elde edilmesi K3`de B2, K4`da B2
    5 Büyüme modellerinin oluşturulmasına ilişkin aşamalar K5`de B3, K6`da B2
    6 Artım modellerinin oluşturulmasına ilişkin aşamalar K5`de B4, K4`da B4
    7 Artım modellerinde ağaçlar arasındaki rekabetin sayısallaştırılmasında kullanılan yarışma endeksleri ve sınıflandırılması K1`de B3, K2`da B3
    8 Yarışma endekslerinin hesaplanmasına ilişkin bilgisayar uygulamaları K1`de B4, K2`da B4
    9 Artım ve büyüme modellerinin tahmin başarıları, ormancılıkta kullanım durumları ve uygulanabilirlikleri yönleriyle karşılaştırılması K5`de B4, K6`da B3
    10 Geliştirilen büyüme modelleri ile artım modellerinin kontrol sürecine giriş K6`da B4
    11 Geliştirilen büyüme modelleri ile artım modellerinin kontrol sürecinin uygulanması K6`da B4
    12 Artım ve büyüme modellerinin geliştirilmesinde çeşitli bilgisayar programlarının kullanım olanakları K1`de B5, K2`da B5
    13 Dünya ve Ülkemizde geliştirilen modellerinin karşılaştırılması K1`de B2, K5`da B5
    14 Artım ve büyüme modellerinin orman amenajmanında kullanımı K3`de B6
    Çankırı Karatekin Üniversitesi  Bilgi İşlem Daire Başkanlığı  @   2017 - Webmaster