ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ - Bologna Bilgi Sistemi

• Ders Akışı
  • Hafta Konular Ön Hazırlık
    1 Ünite-1 Ormancılık üretim çalışmaları ile ilgili tanımlar ve kavramlar. Ders kitabı ve yardımcı döküman kullanılarak hazırlanmış ders notunda Ünite 1 başlıklı bölümün okunması
    2 Ünite-1 Ormancılık üretim çalışmalarında planlamanın önemi ve planlama ihtiyacı. Ders kitabı ve yardımcı döküman kullanılarak hazırlanmış ders notunda Ünite 1 başlıklı bölümün okunması
    3 Ünite-2 Ormancılıkta geçmişten günümüze yapılmış olan planlama çalışmaları. Ders kitabı ve yardımcı döküman kullanılarak hazırlanmış ders notunda Ünite 2 başlıklı bölümün okunması
    4 Ünite-2 Başarılı planlama çalışmaları için asgari şartlar. Ders kitabı ve yardımcı döküman kullanılarak hazırlanmış ders notunda Ünite 2 başlıklı bölümün okunması
    5 Ünite-3 Üikemizde yapılan çalışmaların değerlendirilmesi. Ders kitabı ve yardımcı döküman kullanılarak hazırlanmış ders notunda Ünite 3 başlıklı bölümün okunması
    6 Ünite-3 Dünyada yapılan çalışmaların değerlendirilmesi. Ders kitabı ve yardımcı döküman kullanılarak hazırlanmış ders notunda Ünite 3 başlıklı bölümün okunması
    7 Ünite-4 Ham veriyi anlamlı ve kullanışlı bilgiye dönüştüren teoriler, metodolojiler, süreçler ve teknolojiler ile ilgili kavramlar. Ders kitabı ve yardımcı döküman kullanılarak hazırlanmış ders notunda Ünite 4 başlıklı bölümün okunması
    8 Ünite-4 Ormancılık üretim çalışmalarının planlanmasında karar destek sistemi temelinde iş zekâsının tanıtılması. Ders kitabı ve yardımcı döküman kullanılarak hazırlanmış ders notunda Ünite 4 başlıklı bölümün okunması
    9 Ünite-5 Nesne tabanlı programlama dili ile hazırlanmış Üret-KEN yazılımının tanıtımı. Ders kitabı ve yardımcı döküman kullanılarak hazırlanmış ders notunda Ünite 5 başlıklı bölümün okunması
    10 Ünite-5 Üret-KEN yazılımına ait ara yüzler ve işlevlerin tanıtımı. Ders kitabı ve yardımcı döküman kullanılarak hazırlanmış ders notunda Ünite 5 başlıklı bölümün okunması
    11 Ünite- 6 Üretim çalışmalarını etkileyen değişkenlerin tanımı ve programa aktarılması. Ders kitabı ve yardımcı döküman kullanılarak hazırlanmış ders notunda Ünite 6 başlıklı bölümün okunması
    12 Ünite-6 CBS destekli analizlerden elde edilen bulguların programa girilmesi. Ders kitabı ve yardımcı döküman kullanılarak hazırlanmış ders notunda Ünite 6 başlıklı bölümün okunması
    13 Ünite-7 Sorgu yapma, raporlama ve alternatif planların değerlendirilmesi. Ders kitabı ve yardımcı döküman kullanılarak hazırlanmış ders notunda Ünite 7 başlıklı bölümün okunması
    14 Ünite-7 Alternatif üretim planlarının programda denetlenmesi ve karar verme süreci. Ders kitabı ve yardımcı döküman kullanılarak hazırlanmış ders notunda Ünite 7 başlıklı bölümün okunması
    Çankırı Karatekin Üniversitesi  Bilgi İşlem Daire Başkanlığı  @   2017 - Webmaster